Zomermarkt Boezem & Co

Op woensdag 25 juni verandert Boezem & Co in Oud-Beijerland in een bruisend middelpunt van gezelligheid, creativiteit en ontmoeting. Samen met Welzijn Hoeksche Waard, Gemiva, Pameijer, Odensehuis, Kinderboerderij De Boezemvriend én de gebruikers van Boezem & Co organiseren wij een zomermarkt vol plezier voor jong en oud.

Wat kun je verwachten?

· Diverse kraampjes met creatieve producten, lekkernijen en tweedehands spullen

· Schmink en kinderactiviteiten

· Live muziek van het gezellige koor De Polderzangers (optredens tussen 14.00 en 16.00 uur)

· Hapjes, drankjes en zomerse gezelligheid

· Kleedjesmarkt voor kinderen in de kinderboerderij tussen 13.00 en 16.00 uur

Zelf meedoen?

Wil je een kraampje huren? Leuk! Neem dan contact op met Linda van der Wal via l.vanderwal@welzijnhw.nl |06-82848467

Kinderen die willen deelnemen aan de kleedjesmarkt kunnen zich aanmelden via kbdeboezemvriend@hotmail.com | Vermeld hierbij naam, leeftijd en het aantal kleedjes.

Waarom je dit niet mag missen

De zomermarkt is méér dan een leuke middag – het is een kans om elkaar te ontmoeten, nieuwe initiatieven te ontdekken en samen de kracht van onze gemeenschap te vieren. Kom langs, ontmoet je buren en steun de inzet van alle betrokken organisaties en deelnemers!

Woensdag 25 juni | 12.00 – 17.00 uur | Boezem & Co – Oud-Beijerland

Tot dan bij Boezem & Co!